ХАОС У БОЈНИКУ: Због свађе око имовине ударио старца крампом
СЕДАМДЕСЕТЧЕТВОРОГОДИШЊИ С.Б. из планинског села Магаш, у општини Бојник, тешко је повређен када га је крампом у главу ударио Р.С.(56) из истог села. Инцидент се догодио у суботу наводно због свађе око имовине.
Фото: Д. Н.
Када је расправа у кући повређеног кулминирала Р.С. је потегао крамп и његовим металним делом ударио С.Б. и тако му нанео повреде које су опасне по живот.
Још теже последице овог напада је, према незваничним сазнањима, спречила супруга повређеног човека. Нападач је приведен у суботу увече, а истрага о овом случају је у току.
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)