УТОПИЛА СЕ ДЕВОЈЧИЦА (7) НА ТИСИ? Дечак пријавио нестанак другарице, у току претрага код Бачког Петровог Села
ДЕЖУРНИМ службама пријављено је да је у Бачком Петровом Селу, на купалишту на реци Тиси, нестала седмогодишња девојчица О. Т.
Рада Шегрт
Наводно девојчица је скочила у воду и није испливала. Случај је пријавио шестогодишњи дечак који је са другарицом дошао да се купа, преноси Пинк рс.
Полиција је одмах изашла на лице места, у току је претрага и проверавају се сви наводи пријаве посебно јер није најјасније како су се деца, по свему судећи сама, обрела на реци.
- На потрази за девојчицом која је нестала у Тиси ангажован је ронилачки тим Жандармерије - саопштили су из МУП-а Србије.
Ускоро опширније
Препоручујемо
УЖАСНЕ ВЕСТИ: Тркач пао пред циљем и преминуо на првенству Балкана у полумаратону
23. 08. 2020. у 18:21 >> 18:28
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (1)