НОВИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ У НОВОМ САДУ: Да ли је утопљеник мушкарац чији је нестанак пријављен јуче?
У ДУНАВУ у Новом Саду данас је пронађено тело мушкарца, чији идентите засада није познат.

Фото: Д. Дозет
Нестанак у води тридесетдвогодишњака је у Дунаву на потезу код Шангаја, полицији су у недељу око 15.30 пријавили људи који су били на обали. Према ономе што се казали, тридесетдвогодишњак је ушао у воду и пливао 20-ак метара, после чега се и више није појавио на површини воде.
Пронађено тело је пренето у Институт за судску медицину где ће се утврдити тачан узрок смрти.
Запратите „Новости спорт“ на Фејсбуку
Препоручујемо

ТРАГЕДИЈА КОД КРАГУЈЕВЦА: УТОПИО СЕ МУШКАРАЦ (67) У ШУМАРИЧКОМ ЈЕЗЕРУ
03. 09. 2020. у 14:36

ИЗА ЊЕГА ОСТАЛИ ТРОЈЕ ДЕЦЕ И ТРУДНА ЖЕНА: Пронађено тело Банета који је нестао у Дунаву
28. 08. 2020. у 10:38

ТУЖАН КРАЈ ПОТРАГЕ ЗА БОШКОМ: Тело нађено у Дунаву, Кладовљани у шоку
24. 08. 2020. у 12:44

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)