РЕКЛА МИ ЈЕ СРЕЋНО И ОДЕ СВОЈИМ ПУТЕМ: Отац труднице која је настрадала на Добановачкој петљи - Још не знам како је погинула (ВИДЕО)

Новости онлине

09. 09. 2020. у 18:09

У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи која се јутрос око 8 часова догодила код Добановачке петље живот су изгубили Предраг Г. (41) и Смиљана Т. (35), која је била у 7 месецу трудноће.

РЕКЛА МИ ЈЕ СРЕЋНО И ОДЕ СВОЈИМ ПУТЕМ: Отац труднице која је настрадала на Добановачкој петљи - Још не знам како је погинула (ВИДЕО)

Фото: Новости/Фацебоок

До несреће је дошло када је на камион “ЕХЛ транспорта”, који се налазио у зауставној траци, налетео „пежо 308“.

Аутомобили су били потпуно смрскани, до те мере да су ватрогасци морали да изађу на терен да исеку кола.

Отац несрећне Смиљане, Вељко Матаковић, је за "Новости" описао како је сазнао да му је ћерка изгубила живот, и додао да га још увек нико службено није обавестио да је изгубио дете.

- Седели смо, причали и пили кафу. Она ми је рекла ћао, срећно. И нисмо више диванили, ниочему. Ми смо овде, кући, она оде својим путем - рекао је отац несрећне Смиљане, и погледао у земљу.

Рекао је да је његова ћерка радила у Сурчину, у "Глас комерцу".

- Пре пет дана је отишла за Сурчин. За сада ме нико није службено обавестио, као родитеља, како је дошло до трагедије.

Подсећамо, у саобраћајној несрећи код Добановачке петље је тешко повређено и двоје људи, који су хоспитализовани.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (4)

ЈЕЗИВО! Две чувене лепотице ГОРЕЛЕ у запаљеним колима и нису могле да изађу! Ево како су сада (ФОТО)