ЈЕЗИВИ ЗЛОЧИН ПОЧИНИЛА ЈЕ ПРЕ 11 ГОДИНА: Полиција ухапсила жену из Панчева
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду и Панчеву ухапсили су Д. Н. (1978) из Панчева због постојања основа сумње да је извршила кривично дело тешко убиство 2009. године.
Фото Depositphotos
Осумњичена се терети да је, у стану на Звездари, оштрим предметом нанела више убодних рана седамдесетседмогодишњој жени услед којих је она преминула. Затим је, како се сумња, Д. Н. запалила стан и побегла.
Осумњичена је приведена Вишем јавном тужилаштву у Београду.
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (1)