ТУГА И БОЛ ПАРАЈУ СРЦЕ: Репортери „Новости“ у породичној кући девојчице настрадале у удесу код Алексинца

Г.Ћ.

13. 09. 2020. у 20:04

СОКАКОМ у Матарушкој Бањи код Краљева где се налази кућа породице трагично настрадале четворогодишње Марте К. у недељу касно по подне одјекују лелек и јауци.

ТУГА И БОЛ ПАРАЈУ СРЦЕ: Репортери „Новости“ у породичној кући девојчице настрадале у удесу код Алексинца

Фото: Г. Шљивић

Бака Радица неутешно плаче за својом унуком.

- Нема више мог малог анђела, моје миле девојчице... Боже, зашто мене ниси узео уместо ње... – гласно и готово неразговетно запомаже бака, док нам комшије објашњавају да није у стању да разговара са нама.
- Имајте разумевања, пре сат времена су јој јавили за ову трагедију. Изгубила је своју мезимицу коју је просто обожавала. Туга и бол јој парају срце – каже нам једна комшиница која је дошла да изјави саучешће.
Према њеним, и речима осталих комшија, девојчица је недељу ујутро са својом мајком Данијелом, стрицем и старијим братом аутомобилом отпутовала за Ниш у посету свом оцу који се налази на одслужењу казне у тамошњем Казнено-поправном заводу. Стравична несрећа која је ову породицу завила у црно, како кажу, десила се приликом њиховог повратка.
- То је све што знам и што сам за ово кратко време чула. Сви смо још у шоку. Просто не могу да верујем – у неверици додаје комшиница. - Марта је била фино и васпитано дете. Више је нећемо видети како весело трчкара скокаком. Велика трагедија не само за породицу, већ и за овај део Матарушке Бање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПРИХВАТИО ПРЕКИД ВАТРЕ НА 30 ДАНА УЗ ЈЕДАН УСЛОВ: Примирје би одговарало Украјини, руске снаге у офанзиви на свим деловима фронта

ПУТИН ПРИХВАТИО ПРЕКИД ВАТРЕ НА 30 ДАНА УЗ ЈЕДАН УСЛОВ: "Примирје би одговарало Украјини, руске снаге у офанзиви на свим деловима фронта"

РУСКИ председник Владимир Путин рекао је данас на конференцији за медије са белоруским председником Александром Лукашенком да Русија пристаје на прекид ватре са Украјином на 30 дана, али само ако оно доведе до дугорочног мира.

13. 03. 2025. у 16:53 >> 17:05

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.

13. 03. 2025. у 15:32

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)

ИАКО обично највише пажње привлаче деда, бака и тетка Иванка, када се нашла на бини поред Доналда трампа током победничког говора након избора сви су приметили лепу Каи, у сјајној, шљокичастој хаљини.

13. 03. 2025. у 15:53

Коментари (0)

УМРЛА ЈОЈ КУМА, А САД И НАЈМЛАЂИ БРАТ Верица Ракочевић сломљена: Одлетео си код маме и тате