ОВО ЈЕ ДЕВОЈКА КОЈУ ЈЕ УДАРИО ВОЗ КОД СМЕДЕРЕВА: Причала телефоном са дечком, а онда се веза прекинула - он затекао ужас на прузи
ДВАДЕСЕТЈЕДНОГОДИШЊА Ана К. погинула је око 20 сати синоћ када је на њу налетео воз. Како незванично сазнајемо, девојка је настрадала док је преко телефона разговарала са дечком који живи у близини пруге.
Фото: Фацебоок
Ану К. синоћ је покосио воз који саобраћа на линији Смедерево-Пожаревац. Несрећна девојка настрадала је док је прелазила преко шина на необезбеђеном делу пруге, на око 200 метара од Липске рампе.
Како се незванично сазнаје девојка је у тренутку удара имала слушалице у ушима и преко њих је разговарала са дечком код ког се кобне ноћи и упутила.
Младић је наводно чуо како је нешто рекла, а онда се прекинула веза. Наслутио је да се нешто лоше догодило и одмах је кренуо ка прузи где је затекао стравичан призор...
Воз је несрећну девојку носио десетак метара пре него што се зауставио.
Породица и пријатељи настрадале девојке у шоку су због ужаса који се догодио.
(Блиц)
Препоручујемо
ДВОЈИЦА УХАПШЕНА ЗБОГ ДРОГЕ: Гајили индијску конопљу на њиви у околини Пожаревца
17. 09. 2020. у 16:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (2)