ХТЕО ДА ПРИКРИЈЕ НЕСРЕЋУ: Одређено задржавање возачу из Власотинца (33)
ОСНОВНО јавно тужилаштво у Лесковцу потврдило је да је одредило задржавање једном возачу због сумње да је, у несрећи која се у суботу догодила у лесковачком селу Ступница, починио тешко дело против безбедности саобраћаја.

Фото Илустрација В.Н.
У саопштењу се наводи да је у овој несрећи једна особа задобила тешке телесне повреде, услед којих је преминула.
Према незваничним информацијама, испитује се да ли је осумњичени возач (33) из Власотинца покушао да прикрије да је у саобраћајној несрећи повредио свог шест година старијег сувозача из једног села у општини Гаџин Хан, а наводно се проверава и то да ли му је у прикривању кривичног дела неко помогао. Повређени је у недељу преминуо у Клиничком центру у Нишу, где је превезен из лесковачке Опште болнице.
Сумња се да је возач изгубио контролу над аутомобилом и слетео са пута када је његов сувозач задобио тешке телесне повреде опасне по живот. Возач је потом, према незваничним сазнањима, повређеног сапутника извукао на пут, зауставио возило које је наишло и њиме га одвезао до Опште болнице у Лесковцу. Лекарима је, наводно, рекао да је пацијент повреде задобио приликом пада са терасе. Проверава се и да ли се возач, после свега, вратио на место саобраћајне несреће и уз помоћ две засад непознате особе своје возило извукао на пут и одвезао га до једног власотиначког села.

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)