НЕЂЕЉКО СЕ НИЈЕ ПОЈАВИО НА СУЂЕЊУ! Оптужени за брутално убиство студента Милоша остао у Централном затвору
СУЂЕЊЕ Неђељку Ђуровићу у Вишем суду у Београду данас није одржано јер он није спроведен из притвора у Централном затвору на процес.
Фото: Инстаграм
Суд је затражио од надежних да достављање образложења за овакав поступак, и наредни претрес је заказан за октобар.
Данашњем суђењу Ђуровићу, који се терети за убиство студента из Чачка Милоша Милеуснића, присуствовала је и његова мајка, која је такође била изненађена тиме да јој син није приведен у суд.
Такође, на претресу је, као и увек до сада био и Милошев отац, који је као и раније рекао да очекује да ће правосудни органи реаговати исправно и да ће Ђуровић који је оптужен за убиство његовог сина бити осуђен на најтежу казну.
Препоручујемо
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)