ОН ЈЕ ОСУМЊИЧЕН ДА ЈЕ СИЛОВАО МЛАДИЋА У БЕЛОЈ ЦРКВИ: Детаљи са саслушања у Панчеву

Ј. Д. Љ.

30. 09. 2020. у 20:10

М. Н. (21) и Н. М. (21), осумњичени да су у ноћи између понедељка и уторка сексуално злостављали младића (19) у Белој Цркви, приведени су касно синоћ, на саслушање у Више јавно тужилаштво у Панчеву.

ОН ЈЕ ОСУМЊИЧЕН ДА ЈЕ СИЛОВАО МЛАДИЋА У БЕЛОЈ ЦРКВИ: Детаљи са саслушања у Панчеву

Фото: Приватна архива

Они се терете за физичко злостављање деветнаестогодишњака са којим су, према првим информацијама из истраге, кобне ноћи заједно пили у парку, а затим и у Милановој собици трошне и напуштене куће у Белој Цркви.

Дружење тројице познаника отело се контроли када је Н. М. у видно пијаном стању, најпре физички насрнуо на деветнаестогодишњака, због ранијих нерашчишћених односа. Наводно, према једној причи, жртва и Н. М. сукобили су се раније због девојке.

Постоје индиције и да се инцидент десио јер је младић, наводно, својевремено ударио шамар Николином млађем брату. Ипак, након што је брутално претучен, деветнаестогодишњак је приморан на орални секс, а потом га је Н.М., како се сумња, и силовао. Иако се бранио и запомагао наглас, нико од станара у дворишту у којем се све догодило, није ништа чуо. Наводно - због гласне музике коју су тројица младића пуштала!?
Други момак, М.Н. који је такође био са њима у друштву, наводно је покушао да спречи малтретирање деветнаестогодишњака, али је и сам, добио батине.

Тешко повређени младић је успео да се отргне Н.М. и побегне из куће. Отишао је у Дом здравља где му је указана помоћ, а затим је превезен у вршачку болницу. Констатоване су му повреде главе и леђа и има гипс на поломљеној шаци.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

ДЕЧКО ЈУ ЈЕ ЗАПРЕПАСТИО: Арина Сабаленка добила прстен од три милиона долара! (ФОТО)