СЛАО СЕКСУАЛНЕ ПОРУКЕ МЛАДОМ ИГРАЧУ? Тренер ФК Радник осумњичен да је хтео интимне односе са фудбалером (13)

Новости онлајн

05. 10. 2020. у 19:08

ТРЕНЕР млађих категорија ФК Радник из Сурдулице А. Ф. (36) приведен због сумње да је слао сексуалне поруке младом играчу (13).

СЛАО СЕКСУАЛНЕ ПОРУКЕ МЛАДОМ ИГРАЧУ? Тренер ФК Радник осумњичен да је хтео интимне односе са фудбалером (13)

Фото: Depositphotos

Тренер је наводно дечаку слао сексуалне поруке преко телефона наговарајући га на с*кс, и терети се за полно узнемиравање. Међутим, кривична пријава је поднета у редовном поступку и тренеру није одређен притвор.

Телефони на вештачењу

Овај педофилски скандал данима је главна тема у Сурдулици, а на тужилаштву и полицији је да до детаља утврде шта се тачно дешавало између тренера и злостављаног дечака.

Извор из истраге каже да је полицију обавестио отац младог фудбалера.

- Дечак се пожалио оцу да му тренер шаље чудне и непримерене поруке, па је овај одмах о свему обавестио полицију. Отац је предао инспекторима синовљев телефон, у ком су биле спорне поруке, и тренер је позван на информативни разговор. А. Ф. је дао изјаву, у којој је негирао да је наговарао дечака на с*кс и након тога је пуштен да се брани са слободе. Оба телефона, и тренеров и дечаков, послати су на вештачење - објаснио је извор.

Чланови управе Фудбалског клуба Радник нису се до сада оглашавали поводом овог случаја.

Подсетимо, сличан случај догодио се и у марту прошле године у Новом Пазару, кад је ухапшен фудбалски тренер Денис Ч. (29) због сумње да је месецима у свом стану терао на секс тада петнаестогодишњег фудбалера, обећавајући му да ће му обезбедити успешну каријеру!

Пазарац силовао дечака

Несрећни дечак је, иначе, годинама тренирао фудбал у Новом Пазару, али када је у једном тренутку променио тренера, тада су његови родитељи и наставници у школи увидели да се чудно понаша.

- То је привукло пажњу управе школе, па су ангажовани психолози да поразговарају с дечаком. Он је у почетку одбијао да каже шта га мучи. Није уопште желео да разговара са психолозима, био је затворен. После неколико покушаја стручњака да допру до њега, дечак се отворио и испричао да га тренер силује - рекао је тада извор.

Тренер педофил је на саслушању у тужилаштву признао да је силовао дечака, па је на основу споразума са тужилаштвом добио седам година затвора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

ПУТИНЕ, ИЗАЂИ! Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом

"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом

НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.

18. 03. 2026. у 18:34

Коментари (0)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...