ДЕЧАЦИ ИЗ СРБИЈЕ ПОГИНУЛИ У НЕМАЧКОЈ! Прегазио их воз наочиглед млађег брата, стотине спасилаца на месту несреће
Б. А. (13) и Х. А. (17) из општине Дечани на Косову и Метохији, страдали су у тешкој железничкој несрећи која се рано јутрос догодила у Баварској у предграђу Ландсхута.

Фото: Принтсцреен
Како пишу немачки медији, два рођена брата су погинула су око 7.15 часова, када их је ударио воз док су покушавали да дођу до железничке станице.
Трагедија се одиграла пред очима њиховог млађег брата А. А., који је преживео само зато што је ишао спорије од старије браће. Малишан је због тешког психичког стања хитно превезен у болницу.
Према незваничним сазнањима, мајка је дечаке кобног јутра довезла до станице како би ухватили воз да оду до школе. Само што је окренула аутомобил, двојица синова су се провукла испод рампе да брже стигну до станице. Нису видели да воз долази са супротне стране.
На лицу места било је више од 100 спасилаца, али дечацима није било спаса.
Железнички саобраћај је на овом делу пута био обустављен сатима.
(Телеграф)
Препоручујемо

ПУШТЕНИ ИЗ ПРИТВОРА: Младићи ухапшени након бруталног пребијања младића у Новом саду изашли из затвора
13. 10. 2020. у 16:41 >> 16:43


ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ДЕЧИЈЕ ПОРНОГРАФИЈЕ: У акцији Армагедон пали С.Г (23). и Б.М.(37)
13. 10. 2020. у 15:57

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)