НОВОСТИ САЗНАЈУ: Изречене казне за уништавање радова у Старој капетанији
ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво је закључило споразуме о признању кривичног дела Насилничко понашање са М.Ж. и Д.А. и на основу тога одредило казну.
Фото: Новости
Поводом догађаја у изложбеној галерији у Земуну, Треће основно јавно тужилаштво у Београду након саслушања са осумњиченима и то М.Ж. (1985.) и осумњиченим Д.А. (2001.) због извршења кривичног дела Насилничко понашање из члана 344 став 2 у вези са ставом 1 Кривичног законика, закључило је споразуме о признању кривичног дела, те су од стране суда изречене условне осуде којом су утврђене казне затвора од 3 месеца и роком проверавања од 1 године.
Препоручујемо
ТУЖИЛАШТВО ОДРЕДИЛО ЗАДРЖАВАЊЕ: Двојици осумњичених за вандализам у галерији
15. 10. 2020. у 19:40
НОВОСТИ САЗНАЈУ: Полиција ухапсила осумњичене за уништавање радова у Старој Капетанији
15. 10. 2020. у 12:52
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (1)