"ВОДИТЕ РАЧУНА ШТА ПИШЕТЕ, ЈА ИХ ЧИТАМ": Осумњичени за убиство Кристине Каплановић из затвора шаље ПИСМА

С. Ј. М.

22. 10. 2020. у 18:50

СУЂЕЊЕ Милошу Сребрићу за убиство Кристине Каплановић на бензинској пумпи у Великом Мокром Лугу, настављено је у Вишем суду, а судија Марина Анђелковић опоменула га је да убудуће води рачуна шта пише у писмима која шаље из затвора.

ВОДИТЕ РАЧУНА ШТА ПИШЕТЕ, ЈА ИХ ЧИТАМ: Осумњичени за убиство Кристине Каплановић из затвора шаље ПИСМА

Фото: Фејсбук

Како је рекла може свима да пише о свему шта хоће, само не о кривичном делу, суђењу и како није крив.

- Ви добро знате да сва та писма пролазе кроз моје руке и имам осећај да се трудите да на тај начин утичете на мене - обратила му се судија Анђелковић. - Ја сам та писма задржала и скрећем вам пажњу да следећи пут водите рачуна шта пишете.

Иначе на рочишту Сребрићеви браниоци су унакрсно испитивали Драгомира Матијевића, који је вештачио базне станице и телефоне њиховог брањеника и Стефана Роквића, оптуженог за непријављивање дела.

Вештак је рекао да је вештачио податке на потезу од Роквићевог стана на Неимару до пумпе, који су му достављени, а које је неко раније прикупио. Навео је да мисли да су то комплетни подаци, мада му нису дати они који покривају и петљу на Бубањ потоку, али је он приликом вештачења вршио мерења и на том делу.

Вештак је казао да је Роквић у 22.05 часова био у Великом Мокром Лугу и телефонм причао са неким на Неимару. Иначе Кристина је убијена у 22.35 часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

БАЈДЕН ИМА РАК: Метастазе се шире, бивши председник САД тешко болестан