УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ДИЛЕР: Угледавши полицију бацио оружје и марихуану

Љ. П.

22. 10. 2020. у 23:05

ПОЛИЦИЈА у Новом Саду ухапсила Г.В. (22) због постојања основа сумње да је учинио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ДИЛЕР: Угледавши полицију бацио оружје и марихуану

Илустрација полиција Фото Depositphotos

Сумња се да је, у Ветернику, угледавши припаднике полиције, одбацио у траву пиштољ са девет метака у оквиру и кутију са око 24 грама марихуане.

Претресом стана, у коме осумњичени непријављено борави, полиција је, такође, пронашла мању количину марихуане. Одређено му је задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

Коментари (0)

Техноманија и Никола Симић – Нова Енергија која помера границе