САСЛУШАН ОТАЦ ОСУМЊИЧЕН ЗА ОБЉУБУ СИНА: Ево како се правдао пред тужиоцем
НА предлог Вишег јавног тужилаштву у Сремској Митровици, Марку К.(30), који је осумњичен да је обљубио свог петогодишњег сина, одређен је притвор у трајању до 30 дана. Како незванично сазнаје наш лист, осумњичени отац пред судијом негирао је кривицу, правдајући се да никада не би повредио свог сина.
Фото Depositphotos
Након саслушања осумњиченог Марка из Сремске Митровице, Више јавно тужилаштво донело је наредбу о спровођењу истраге, због постојања основане сумње да је извршио ово кривично дело, а како сазнајемо предлог за одређивање притвора донет је између осталог и због висине казне за кривично дело које му се ставља на терет при чему је дошло до узнемиравања јавности.
Случај који је потресао не само овај град већ и шире, одиграо се у петак поподне када је прадеда петогодишњег дечака довео код лекара због здравствених проблема.
- У разговору педијатра и дечака, како је дете рекло да спава са оцем и да га он често додирује по интимним деловима тела, лекару се појавила сумња и одмах је обавестио полицију.- каже наш извор из истраге додајући да раније није било пријава насиља у овој породици као и да отац није кривично гоњен.
У насељу где живи ова породица, комшије су и даље у неверици и шоку. За Марка кажу да се ''удао'' у Сремску Митровицу и да са њим никада раније нису имали проблема.
- Жена му ради негде у иностранству а он је дошао у тастбину. Бринуо је о малом, водио рачуна, али шта је иза нечија четири зида то нико не зна.- каже један од комшија из ове улице.
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (2)