ДРАМА У СЕЛУ КОД СОМБОРА: Милан затекао жену у колима са другим мушкарцем, дохватио пиштољ и запуцао
МИЛАН Л. из Чонопље осумњичен је да је пуцао из пиштоља у шофершајбну аутомобила у коме су се у том тренутку налазили његова супруга Кристина Л. и Горан М.

Фото архива
Осумњичени је према незваничним информацијама запуцао због сумње да су њих двоје у емотивној вези.
Милан Л. је ухапшен, а пронађен је пиштољ из којег је пуцао, а који је био у нелегалном поседу.
У инциденту није било повређених.
Осумњичени је задржан 48 сати због изазивања опште опасности и због насиља у породици.
(Пинк)
Препоручујемо

„НИЧИЈЕ“ ТОРБЕ КРЦАТЕ РОБОМ: На Хоргошу спречен шверц седатива и фирмиране гардеробе
29. 10. 2020. у 14:16

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)