ОПТУЖЕН ДА ЈЕ ДОДИРИВАО ДРУГАРИЦУ СВОГ СИНА: Поступак против Н. П. (49) због сумње да је полно узнемиравао девојчицу (8), суђење у децембру

Љ. П.

09. 11. 2020. у 22:00

ОСНОВНО јавно тужилаштво у Новом Саду поднело је надлежном суду оптужни предлог против Н. П. (49) из Новог Сада због сумње да је полно узнемиравао осмогодишњу девојчицу, иначе вршњакињу и другарицу свог сина.

ОПТУЖЕН ДА ЈЕ ДОДИРИВАО ДРУГАРИЦУ СВОГ СИНА: Поступак против Н. П.  (49) због сумње да је полно узнемиравао девојчицу (8), суђење у децембру

Илустрација / Фото Depositphotos

На терет му се стављају два кривична дела - недозвољене полне радње и полно узнемиравање. Главни претрес је заказан за 1. децембар. Одлуком ванрасправног већа, притвор му је продужен за још 30 дана, односно најдуже до 5. децембра.

Овог Новосађанина полицији су пре два месеца пријавили родитељи девојчице, када је скупивши храброст рекла да ју је "чика", са чијим се сином, својим вршњаком дружи од малих ногу, непримерено додиривао по телу, и да се то претходних месеци догодило у три наврата. Два пута се, по девојчициним тврдњама то десило када је одлазила код њих да спава, а последњи пут у ноћи између 5. и 6. септембра на једном салашу на Ченеју, где су са том породицом прослављали пунолетство њиховог најстаријег сина.

По ономе што је девојчица испричала најпре родитељима, а затим и инспекторима, "чика" је улазио у собу у којој је спавао и његов син, и скидао јој пиџаму и гаћице и додиривао је по бутинама, ногама, задњици и интимним деловима тела.

Мајка девојчице поводом подизања оптужног предлога против комшије каже да се нада да ће све бити добро и да ће оптужени добити казну коју заслужује.

- Ћерки је психички, срећом, све боље, кренула је у школу - каже девојчицина мама. - Сви у породици се трудимо да што пре заборави све и да не мисли на оно ружно што је доживела.

ДА НИЈЕДНО ДЕТЕ ОВО ВИШЕ НЕ ДОЖИВИ

ПОСЛЕ свега што је доживела њена осмогодишња ћерка, мајка каже да ће наставити да се бори да ниједно дете више не доживи оно што је доживела њена девојчица.

- Размишљам да се придружим некој организацији или удружењу које се бори против оваквих ствари, да заштитимо сву децу - истиче мајка. - Нико не треба да ћути и овакви случајеви се морају пријавити.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници