ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ КОД ШАПЦА: Старица се угушила од дима - један детаљ баца сумњу на узрок пожара!
МАРИЈА П. (81) из Лојаница код Шапца, страдала је у пожару који је захватио део куће у којој је живела сама.
Петар Милошевић
Према незваничним информацијама, несрећна старица се угушила од дима када се, како се претпоставља, запалио шпорет на дрва или решо који је био укључен.
Ватра се за кратко време проширила на остатак куће и кровну конструкцију која се у потпуности урушила.
Комшије кажу да је последњих месеци бака била болесна и патила од деменице. Како каже комшија Веран Павличевић, она је била у средњем одељењу.
- На њу се срушило све, изгорела и кућа и све - каже он.
Илонка Поповић комшиница наводи да је решо укључен.
- Кажу да се неки восак топио на решоу. То је све незванично, шта је био разлог не знам. Она је у средњој просторији где је био решо, сумњају на инсталације, не знају шта је разлог - објашњава.
(Пинк)
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)