УХАПШЕНИ У КУПОПРОДАЈИ ХЕРОИНА Акција полиције у Врбасу

С.Б.

16. 11. 2020. у 15:48

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Врбасу поднеће надлежном тужилаштву кривичну пријаву против четрдесетосмогодишњег мештанина због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

УХАПШЕНИ У КУПОПРОДАЈИ ХЕРОИНА Акција полиције у Врбасу

Фото Д. Поздеровић

Сумња се да је тај Врбашанин продао око пет грама хероина четрдесетдвогодишњаку из Змајева, који је затечен заједно са њим у аутомобилу.


Против мештанина Змајева, код кога је полиција пронашла тај наркотик, биће поднета кривична пријава, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду