КРАО КОСИЛИЦЕ ЗА ТРАВУ: Ухапшен деветнаестогодишњак из Смедерева

Ј.И.

20. 11. 2020. у 19:18

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Смедереву ухапсили су Д. Р. (19) из Смедерева, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела крађа и тешка крађа.

КРАО КОСИЛИЦЕ ЗА ТРАВУ: Ухапшен деветнаестогодишњак из Смедерева

Фото: Принтсцреен

Сумња се да је из једног предузећа украо три моторна тримера за кошење траве, чија се вредност процењује на око 60.000 динара.


Такође се сумњичи да је на улици пресрео једног суграђанина и из јакне му узео новчаник са 73.000 динара.


Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу у Смедереву

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

200.000 РАЗЛОГА ЗА СЛАВЉЕ: Yettel bank прославља 200.000 Bank MAX корисника