СУД ЗА ЗЛОЧИНЕ ОВК: Забрањене посете Тачију и припадницима ОВК
БИВШИ политички и војни лидери ОВК који се налазе у притвору Специјалног суда у Хагу могу само да причају са члановима породице путем видео линка, а нико не може физички да их посети.

Фото Ж.Кнежевић
Ову информацију је данас потврдио Специјални суд у Хагу.
-Посете притворском објекту тренутно нису могуће због рестриктивних мера због корона вируса. Да би се олакшао редован контакт са породицом, омогућени су састанци путем видео веза- рекла је портпаролка Специјалног суда Ангела Гриеп, преноси Косово онлајн позивајући се на Репортери.
Седморица бивших политичких и војних вођа ОВК оптужена су за низ кривичних дела, од застрашивања сведока, до убистава и окрутног поступања са људима. На листи оптужених су Хашим Тачи, Кадри Весељи, Јакуп Краснићи, Реџеп Сељими и Саљих Мустафа.
Препоручујемо

ТАЧИ ОСТАЈЕ ИЗА РЕШЕТАКА?! Тужилаштво образложило зашто је "Змија" опасна на слободи!
18. 11. 2020. у 18:13

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)