САЗНАО ЗА НЕСРЕЋУ ТЕК КАД ГА ЈЕ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Возач осумњичен за смрт детета (4) у Земуну у шоку
ЈАВНО-комунално предузеће ГСП "Београд" пренело је породици дечака који је вечерас настрадао у несрећи у Земуну изразе најдубљег саучешћа и саопштило да је покренуло истрагу о несрећи.

Фото: П. Милошевић
- ЈКП ГСП 'Београд' са најдубљим жаљењем, изјављује саучешће поводом трагичне смрти дечака који је задобио тешке повреде у данашњој незгоди у аутобусу на линији 18'' - наводи се у саопштењу ГСП.
Како се објашњава, несрећа се догодила под још неразјашњеним околностима у 18.20 часова на стајалишту Босанска у Првомајској улици у Земуну и то на задњим вратима аутобуса.
Возач о овом несрећном случају, како наводе из ГСП, није имао никакво сазнање, ништа није видео, нити му је ико од путника у аутобусу сигнализирао да се несрећа догодила, наставио је вожњу и за несрећу је сазнао тек када га је полиција зауставила.
Наводи се да возач у шоку због сазнања шта се догодило.
- 'Градско саобраћајно предузеће Београд почело је истрагу поводом трагичног догађаја, а возач је суспендован. Спремни смо на то да сви наши запослени који су учествовали у овом трагичном догађају буду позвани на одговорност'', наводи се у саопштењу ЈКП ГСП Београд.
Препоручујемо

АУТОБУС ПРЕШАО ПРЕКО ДЕТЕТА! Инцидент на аутобуској станици, малишан пребачен у Тиршову
24. 11. 2020. у 19:12

СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА НА ЗРЕЊАНИНСКОМ ПУТУ: Човек без свести лежи поред пута! (ФОТО)
24. 11. 2020. у 17:26 >> 18:15

ДРАМА КОД РЕСНИКА: Воз који је превозио амонијак излетео из шина!
21. 11. 2020. у 19:33 >> 21:12

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (2)