ПОЛИО ЖЕНИН АУТО БЕНЗИНОМ ПА ГА ЗАПАЛИО? Хапшење у Бачкој Паланци због насиља у породици

29. 11. 2020. у 14:32

ПОЛИЦИЈА у Бачкој Паланци ухапсила је И. Б. (33), због постојања основа сумње да је учинио кривично дело насиље у породици.

ПОЛИО ЖЕНИН АУТО БЕНЗИНОМ ПА ГА ЗАПАЛИО? Хапшење у Бачкој Паланци због насиља у породици

Фото АП

Сумња се да је овај мештанин, ноћас, изазвао пожар на аутомобилу своје супруге тако што га је, претходно, полио лако запаљивом течношћу.

Пожар је угасила Ватрогасно-спасилачка јединица из Бачке Паланке, а припадници Управе за ванредне ситуације и полиције обавили су увиђај.

И. Б. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Бачкој Паланци.

(Курир.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа

МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.

08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

Коментари (0)

ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО НАКОН САЗНАЊА ДА БЛОКАДЕРИ ПЛАНИРАЈУ ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД НА АЕРОДРОМ: Наложена хитна идентификација учесника сасатнка