ИНЦИДЕНТ У ЛЕСКОВАЧКОМ ДОМУ ЗДРАВЉА: Чекићем и клештима нападнут возач Хитне помоћи, камере снимиле тучу
ЈЕДНА особа је повређена и збринута у лесковачкој Хитној помоћи након инцидента који се јутрос око 9 сати догодио у кругу Дома здравља, а у коме су учествовала двојица запослених.
Фото: П. Митић
У полицији кажу да раде на случају, док директор Дома здравља каже да су камере све забележиле и очекује од полиције да уради свој део посла.
У инциденту су учестовали возач хитне помоћи П. П. и шеф возног парка С. С, потвђује директор Дома здравља Славиша Божић, а са вишеструким повредама медицинарима се јавио возач коме је остала још само једна година до одласка у пензију.
Он тврди да га је његов надређени напао чекићем и клештима.
- Разбијена ми је усна, лева бутина је отекла, имам и повреде руке којом сам се бранио. Пријавио сам шефу да цури гориво на цреву на ауту којим сам превозио докторе и медицинске сестре. Он је почео да виче на мене, сервисери неће да поправљају наша возила и кренуо је он да растура ауто. Реко је да сам неодговоран, псовао ме и након расправе ме је напао. Ударио ме је више пута - тврди повређени Лесковчанин.
Инцидент је пријављен полицији и, како кажу, рад је у току, а више информација имаће у току дана.
- Још није обавештено ни Тужилаштво, ради се на случају, имамо пријављен догађај - кажу у полицији.
Директор Дома здравља потвђује да се инцидент догодио, али каже да не може да коментарише шта се тачно догодило.
- Учествовали су шеф возног парка и возач, тачно је. Имамо све на снимцима сигурносних камера, полиција ће да обави свој део посла. Није била туча, инцидент је у питању. Не могу да коментаришем, пријављен је инцидент, а имаћемо и интерну контролу - каже Божић.
Он каже да је дошло до расправе, а да ће истрага објаснити шта се тачно догодило.
(Јужне вести)
Препоручујемо
НАСИЉЕ У БАЧКОЈ ПАЛАНЦИ: Азра (29) осумњичена да је убола супруга маказама у леђа
01. 12. 2020. у 16:52
РАЗБОЈНИШТВО У ЗРЕЊАНИНУ: Ухапшен полицајац (22) због сумње да је отео новац
01. 12. 2020. у 16:41
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)