БАКА ЦОКА ЖИВОТНО УГРОЖЕНА: Одложено суђење за убиство инвеститора!
СУЂЕЊЕ Стојанки Стојановић (72) јавности познатијој као Бака Цока, која се терети за убиство инвеститора Зорана Трифуновића на Звездари, одложено је данас у Вишем суду у Београду.

Фото: Архива Новости
Претрес није одржан јер се Бака Цока и даље налази у болници, а, како сазнајемо, хоспитализована је због вируса корона.
Баба Цока се није ни претходног пута појавила на суђењу, а суду је послала писмо да није способна да прати суђење и да ће "ако мора да дође на суд пре да се обеси у шупи".
Подсетимо, Баба Цока је убила из пиштоља инвеститора који јој је наводно у више наврата претио и уцењивао да му прода плац и кућу на Звездари где је хтео да гради, на шта она није пристала.
Пуцала му је у врат и стомак, а затим и у главу, након чега је вратила пиштољ у цегер, отишла кући и легла да спава.
Баба Цока је била у притвору који јој је у међувремену замењен кућним притвором са наногицом звог година и болести.
Недавно је била хоспитализована јер је попила више лекова него што је требало, али је брзом реакцијом лекара спасена.
Сада се, међутим налази у озбиљнијем стању јер, како сазнајемо има вирус корона и животно је угрожена.
Суђење ће бити накнадно заказано.
Препоручујемо

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)
РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.
20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДОСТА ЦЕНЗУРЕ И ЋУТАЊА Евросонг скандал, огласио се премијер Шпаније: "А Русију сте могли?"
ДВОСТРУКИ аршини...
19. 05. 2025. у 19:03
Коментари (0)