ТЕШКА САОБРАЋАЈКА КОД ВРАЊА: Повређене четири особе у судару два аутомобила
ЈЕДНА особа задобила је тешке, а три лакше телесне повреде у саобраћајној незгоди која се догодила у среду код села Павловац недалеко од Врања.

Фото: Катарина Михајловић
Саобраћајна незгода догодила се око 10.40, а у њој су учествовала два путничка возила "опел астра" и "исузу трупер" врањских регистарских ознака, саопштила је ПУ Врање.
Повређене су четири особе од којих је једна задобила тешке телесне повреде, и то путник (1973) у возилу "исузу трупер" из околине Владичиног Хана.
По овлашћењу Основног јавног тужилаштва у Врању, увиђај на лицу места извршили су припадници саобраћајне полиције.
Према незваничним сазнањима против возача "опел астре" биће подигнута кривична пријава због основане сумње да је извршио кривично дело тешка дела против безбедности јавног саобраћаја.
(Курир.рс)
Препоручујемо

ТРАГЕДИЈА У ТЕМЕРИНУ: Теретно возило ударило жену на бициклу, страдала на лицу места!
03. 12. 2020. у 11:11

БОБА НИЈЕ ПРЕЖИВЕЛА УДАР ВОЗА: Ово је девојка која је настрадала данас код Суботице
02. 12. 2020. у 22:34

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)