ТРАМВАЈ СТАРЦА ВУКАО ДЕСЕТ МЕТАРА: Језива несрећа у Београду
ЈЕДНА особа повређена је данас у удесу који се догодио у Булевару краља Александра у Београду, када је трамвај оборио старију особу.
Дарко Дозет
Незгода се догодила око 8.30, приликом изласка старијег мушкарца из трамваја.
Торба путника се закачила за врата приликом изласка из возила, мушкарац није пустио торбу, па га је трамвај повукао и вукао десетак метара.
Путник (85) је повређен и колима Хитне помоћи превезен у Ургентни центар.
За сада није познат степен његових повреда.
Саобраћај је обустављен, али надлежни кажу да ће сваког тренутка бити пуштен.
На лицу места су припадници МУП, Саобраћајне полиције, а увиђај је у току.
(РТС)
Препоручујемо
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (1)