НАЂЕНА У ЛОКВИ КРВИ, РАЗБИЈЕНЕ ГЛАВЕ: Језиви детаљи убиства девизне пензионерке код Владимираца
ДЕВИЗНА пензионерка Иванка Р. (78) из села Прово код Владимираца, пронађена је мртва јуче поподне у својој породичној кући, а сумња се на убиство – потврдио је за „Новости“ Виши јавни тужилац у Шапцу Зоран Обрадовић.
Фото: А.Делић
- Постоји сумња на насилну смрт, али док се не заврши обдукција не мођемо да се изјаснимо да ли је и са колико удараца жена убијена – каже Обрадовић, али у интересу даље истраге не може да саопштава детаље.
Како сазнајемо, полиција интензивно трага за НН починиоцем. Суседи из Прова су нам рекли да је жена нађена у локви крви, разбијене главе, а у кући је очигледно да је извршена преметачина.
Пензионери из владимирачког краја, учестало су били на мети разбојника пре око деценију када су, због упада у куће и премлаћивања стараца, мештани најављивали да ће организовати оружане страже. Од тада су се разбојништва нешто проредила јер је полиција, очигледно, узела ствар у своје руке.
Препоручујемо
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)