СМРСКАНОГ СУ ГА ОДВЕЗЛИ У БОЛНИЦУ: Удовица мушкарца ког је прегазио багер за "Новости" открива детаље несреће (ФОТО)
У НЕСВАКИДАШЊОЈ несрећи која се под још неразјашњеним околностима догодила у среду, око 15.45, на приватном градилишту крај Ибра, у улици Миломира Главчића у краљевачком насељу Рибница, настрадао је Живко Костић (60) из Краљева.

Фото: Г.Ш.
Како се претпоставља, несрећа се догодила приликом извођења земљаних радова када је, највероватније непажњом, багер ударио, а потом и прегазио несрећног Живка који је, како сазнајемо, посматрао радове, а живео је у непосредној близини градилишта, у ручно склепаној кућици где је гајио живину и чувао псе.
Том приликом Костић је задобио веома тешке повреде због којих је хитно превежен у Општу болницу „Студеница“ у Краљеву где је, упркос напорима лекара да му спасу живот, убрзо и преминуо.
На овом приватном градилишту у четвртак пре подне није било никога, а од комшија сазнајемо да радници ту повремено долазе. Из малог, ограђеног и прилично неугледног простора где је Живко, према речима његове супруге Анице, као инвалидски пензионер проводио највећи део свог времена, одјекују лавежи бар десетак узнемирених паса.
- Не знам шта се десило, не знам како ми је Живко настрадао. Само ми рекоше да су га смрсканог одвезли у болницу и да му није било помоћи. Не могу ни тог човека што је возио багер да кривим, ништа он није крив, ово је несрећа које ме у црно завила – кроз Сузе прича супруга Аница, коју смо затекли у дворишту породичне куће у Краљеву – Срчани сам болесник и не знам како ћу ово да преживим.
Према њеним речима, сахрана посмртних остатака настрадалог Живка биће обављена после обдукције коју је наложило надлежно тужилаштво након чије ће истраге бити познато и више околности под којима се ове несрећа догодила.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)