ДЕТАЉИ НЕВЕРОВАТНЕ ПЉАЧКЕ У БЕОГРАДУ: Тек је подигао кредит, лажни полицајци му закуцали на врата и отели 100.000 евра!
ФИЛМСКА пљачка одиграла се јутрос на Звездари када су лажни полицајци упали у стан Саше П. (39) и отели 100.000 евра. Како наводе београдски медији, Саша је типован након што је подигао кредит!
Фото А. Ровчанин
Двојица разбојника јутрос су упала у стан Саше П. (39) на Звездари, почели да вичу: “Лези доле, полиција”! Незнајући шта се дешава мушкарац је легао на под, а лажни полицајци су везали њега и његову сестру.
Након тога пронашли су 100.000 евра које је Саша П. јуче подигао из банке и побегли, а њих су закључали у стану.
Како наводи овај портал Саша је јуче из банке подигао ову суму новца и сумња се да га је неко из банке потом “типовао” и дојавио разбојницима адресу.
(Објектив)
Препоручујемо
"НОВОСТИ" ОТКРИВАЈУ: Нови криминални клан повезан са "кавчанима" развио овај бизнис
12. 12. 2020. у 09:00
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)