„ДУГО ЈЕ ТРПЕЛА МАЛТРЕТИРАЊЕ“ Отац убијене Милене страховао за ћеркин живот (ВИДЕО)
ВЕЛИКА трагедија потресла је јуче Алексинац, када је Саша П. (51) убио супругу Милену (44) са четири хица из пиштоља, а потом пресудио себи.

Фото: Ј. Ћ.
Отац убијене Милене, Винко Миловановић у шоку је због свега што се десило.
-Дуго је трпела малтретирање али се није жалила. Од других сам то чуо-каже несрећни човек.
Према првим информацијама, Саша и Милена су се развели пре месец дана, после чега је она дошла да живи у град.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)