УСМРТИО ПЕШАКА НА ДРУМУ: Зрењанинска полиција ухапсила мушкарца из Кикинде
ЗРЕЊАНИНСКА полиција ухапсила је педесеттрогодишњег Ж. Л. из Кикинде, због сумње да је извршио кривично дело против безбедности јавног саобраћаја, и у петак 18.децембра око 19 часова, на путу између Стајићева и Зрењанина, на лицу места исмртио две педесетпетоходишњег пешака на друму.
Фото АП
Ж Л. је управљао аутомобилом "фолксваген поло" и налетео на мушкарца који се кретеа по путу и од задобијених повреда преминуо на лицу места.
Осумњиченом Ж. Л. је одређено полицијско задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу у Зрењанину.
Препоручујемо
НОВИ УЖАС НА НИКОЉДАН У СРБИЈИ: Бачена бомба у кућу у Железнику - повређена жена
19. 12. 2020. у 11:44
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)