ЦРНА ТАЧКА КОД ХИПОДРОМА: На месту где је погинуо дечак (14) пре месец дана десила се још једна тешка несрећа (ВИДЕО)

Новости онлајн

22. 12. 2020. у 17:03

ДЕЧАК стар 14 година погинуо је данас у саобраћајној несрећи у Пожешкој улици код Хиподрома.

ЦРНА ТАЧКА КОД ХИПОДРОМА: На месту где је погинуо дечак (14) пре месец дана десила се још једна тешка несрећа (ВИДЕО)

Фото М. Анђела

Како се сазнаје, несрећа се догодила када је аутомобил "мини" који је возио 21-годишњи мушкарац из правца Бановог брда према Мосту на Ади изгубио контролу, заротирао се и прешао у супротну траку.

Дошло је до судара са аутомобилом "дачија". На лицу места је преминуо путник из "минија", док је возач превезен у болницу.

На истом месту пре само нешто више од месец дана, догодила се несрећа у којој је тешко повређен један возач.

Он је, због неутврђених околности прешао преко пуне линије у супротну траку, ударио у аутомобил који се кретао ка Бановом брду, а потом се одбио у банкину, па ударио у треће возило.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (2)

Корак ближе грађанима: „еУправа за све“ у десет локалних самоуправа