СТРАВИЧНА ТУЧА НА ЗЛАТИБОРУ: Младићу изломљене кости лица, има крварење на мозгу
НА ЗЛАТИБОРУ се синоћ догодила масовна туча у којој су повређене две особе.

Фото: Д. Поздеровић
У ужичку болницу превезени су С.К. (27) и А.К. (20), са тешким повредама главе.
А.К. има крварење у мозгу и поломљене кости лица.
Због тежине повреда, пребачен је у Ургентни центар у Београду.
Препоручујемо

ДЕТАЉИ УЖАСА У ОБРЕНОВЦУ: Огласили се из "Народног фронта", ево у каквом је стању беба
24. 12. 2020. у 08:16

ДЕТАЉИ РАЗБОЈНИШТВА НА ЗВЕЗДАРИ: Узели 100.000 евра, ухапшене четири особе
23. 12. 2020. у 22:21

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)