МАЛОЛЕТНИ НОВОСАЂАНИН ОСУМЊИЧЕН ЗА РАЗБОЈНИШТВО: Вршњаку покушао да отме бицикл и повредио га
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду поднеће надлежном тужилаштву кривичну пријаву против петнаестогодишњака из овог града, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело разбојништво у покушају.
Фото: З. Г.
Против осумњиченог биће поднета кривична пријава у редовном поступку због постојања основа сумње да је учинио кривично дело разбојништво у покушају.
- Сумња се да је он, на Клиси, покушао да од свог вршњака отме бицикл, да га је ударио и нанео му тешке телесне повреде у виду прелома доње вилице.
Повређени малолетник је збринут у Клиничком центру Војводине.
Препоручујемо
ПРАВОСНАЖНА ПРЕСУДА ЗА УБИСТВО ЗЕТА У БАТАЈНИЦИ: Апелација потврдила казну Бојићу
13. 02. 2026. у 17:10
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)