ДИВЉАО МЕРЦЕДЕСОМ ПО АУТО-ПУТУ: Возили скоро 250 км на час, налетели на пресретаче, па добили казну због насилничке вожње
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, на ауто-путу Београд–Шид, у близини Сремске Митровице, приликом контроле саобраћаја такозваним „пресретачима“ зауставили су два возача аутомобила због насилничке вожње.

Фото: Н. Кочовић
Полицијски службеници поднели су прекршајне пријаве због насилничке вожње против четредесетједногодишњег возача аутомобила „мерцедес“, који је на ауто-путу, где је брзина кретања ограничена на 130 километара на час, управљао возилом брзином од 246,9 километара на час.
Такође, истог дана полиција је поднела прекршајну пријаву и против четрдесетједногодишњег возача аутомобила „БМВ“, који је управљао возилом брзином од 236,8 километара на час, на ауто-путу, где је брзина кретања ограничена на 130 километара на час.
Прекршајни суд је учиниоце прекршаја осудио на новчане казне од по 140.000 динара, као и по девет месеци забране управљања моторним возилом.
(Телеграф)
Препоручујемо

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)