РАНИО ЋЕРКИНОГ ДЕЧКА: Пуцњава у Овчар Бањи, Саша (54) из пушке у груди погодио Велибора (44)

Татјана Марковић

02. 01. 2021. у 18:06

ВЕЛИБОР М. (44) рањен је пуцњави у близини велнес центра у Овчар Бањи.

РАНИО ЋЕРКИНОГ ДЕЧКА: Пуцњава у Овчар Бањи, Саша (54) из пушке у груди погодио Велибора (44)

Depositphotos

У стамбеној згради у Овчар Бањи полиција је пронашла осумњиценог Сашу С. (54) који је највероватније у ходнику стамбене зграде у којој живи из ловачког карабина пуцао у Велибора М. Полиција је пронашла оружје.

Рањени човек се тренутно налази у Ургентном центру у Чачку. Упуцан је у груди.

Према првим резултатима истраге мотив пуцњаве и рањавања је највероватније емотивна веза упуцаног човека са ћерком осумњиченог.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Убијен голман - намамили га на лажну пробу за велики клуб, а онда су позвали његову породицу...