НАКОН СВАЂЕ ПИШТОЉЕМ УДАРИО МЛАДИЋА (25): Ухапшен Лесковчанин, осумњичен за више кривичних дела
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лесковцу ухапсили су М.В. (28), из околине овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, угрожавање опасним оруђем при тучи и свађи и лака телесна повреда.

Илустрација / Фото Depositphotos
Сумња се да је он, 7. јануара ове године у околини Лесковца, након краће свађе, пиштољем ударио двадесетпетогодишњег младића у пределу главе и нанео му лаке телесне повреде.
Осумњиченом је, по овлашћењу Вишег јавног тужиоца, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву у Лесковцу.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)