УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБАДАЊЕ ТРОЈЕ ЉУДИ: Ево шта је мотив стравичног сукоба код Ужица

Н.Ј.

09. 01. 2021. у 16:35

ЈЕДНА жена и двојица мушкараца тешко су повређени, када их је у ужичком селу Рибашевина, после свађе, ножем напао Драгутин Г. (41).

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБАДАЊЕ ТРОЈЕ ЉУДИ: Ево шта је мотив стравичног сукоба код Ужица

Фото: Депоситпхотос

Повређени су задобили убодне ране у пределу стомака и збринути су у Општој болници у суботу поподне, одмах после инцидента, а недуго затим осумњичени за напад је ухапшен и тренутно је на саслушању.

- Жена стара 42 године одмах је оперисана, мушкарац стар 43 године налази се на Одељењу интензивне неге, док се после указане помоћи стање мушкарца старог 55 година прати - речено је "Новостима" у Здравственом центру Ужице.

Драгутин Г. је после напада побегао, а полиција је одмах започела потрагу за осумњиченим. Недуго затим он је ухапшен и тренутно је на саслушању у Полицијској управи Ужице.

Како преносе медији, нерашчишћени односи и алкохолизам су мотив сукоба.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Запад урадио!