ТУКАО ГА БЕЈЗБОЛ ПАЛИЦОМ: Хапшење у Бору после наношења тешких повреда
09. 01. 2021. у 23:56
Припадници Министарства унутрашњих послова у Бору ухапсили су П. Љ. (20) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело угрожавање сигурности, саопштено је вечерас из МУП-а.
Повезане вести
ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ЈЕ УХАПШЕН УБИЦЕ БАКЕ РАДИНКЕ: Ухваћен за један дан, оптужен да је претио жени силовањем па јој одузео живот! (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Пожаревцу ухапсили су држављанина Румуније В.Ј. који се сумњичи да је у ноћи између 4. и 5. јануара ове године, под дејством алкохола, ушао у кућу осамдесетшестогодишње жене која је спавала и, уз претњу ножем, покушао да је силује.
06. 01. 2021. у 09:55
ПИЈАН ПОКОСИО ПЕШАКА, ПА ПОБЕГАО: Ухапшен Новопазарац, а ево шта је полиција открила када је ухваћен!
НОВОПАЗАРСКА полиција ухапсила је В.Ж. (45) из овог града због сужње да је аутомобилом ударио и усмртио мушкарца (70), а затим побегао.
05. 01. 2021. у 21:38
НЕВИЂЕНА ПРЕВАРА ПРИЛИКОМ ПРОДАЈЕ КОЛА: Наговорио Врањанца да му остави аутомобил на одређеном месту, па нестао
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Смедереву ухапсили су С. А. (25) из Тополе због сумње да је преварио Врањанца који је преко огласа на интернету продавао свој аутомобил "bmw 320".
05. 01. 2021. у 21:09
Најновије из рубрике
ОБОРЕН ПЕШАК НА ПЕШАЧКОМ ПРЕЛАЗУ КОД ЦВЕТКОВЕ ПИЈАЦЕ: Младић остао да лежи на путу
УБРЗО се створила и гужва на том делу пута, стигла су и кола Хитне помоћи, а саобраћај се одвија успорено.
11. 11. 2025. у 18:29
ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ УХАПШЕН НА БАЈАКОВУ: Ево шта су му хрватски цариници пронашли у колима
ХРВАТСКИ цариници су на граничном прелазу Бајаково спречили незаконит унос чак 180.000 таблета, које се налазе на попису дрога.
11. 11. 2025. у 17:00
ПОЗНАТО СТАЊЕ МАЛОЛЕТНИКА У ЧИЈЕМ ЈЕ ПРЕБИЈАЊУ УЧЕСТВОВАО МЛАДИ КИК-БОКСЕР: Ова казна прети осумњиченима
МАЛОЛЕТНИК који је претучен испред познатог клуба у Смедереву у ноћи између 1. и 2. новембра налази се у болници и у тешком је стању.
11. 11. 2025. у 16:15
УХАПШЕН ШАМПИОН У КИК-БОКСУ: Осумњичен да је са још троје испребијао малолетника у ноћном клубу
ЈУНИОРСКИ шампион у кик-боксу, Стеван С. (18) из Смедерева, ухапшен је јуче због туче која је избила почетком месеца испред једног ноћног клуба у том граду.
11. 11. 2025. у 15:38
ДЕВОЈКА СА ТЕШКИМ ПОВРЕДАМА ПРИМЉЕНА У УРГЕНТНИ: Сумња се да ју је избо и претукао партнер
У УРГЕНТНИ центар синоћ око 00.30 сати довезена је девојка (26) са убодном раном у пределу стомака и повредама насталим од удараца.
11. 11. 2025. у 10:08
Коментари (0)