НАДОШЛА ВОДА ОТЕЖАВА ПОТРАГУ: На Западној Морави и данас трагају за Рашком Милутиновићем (70)
14. 01. 2021. у 09:38
НА Западној Морави у Селишту код Трстеника, данас се наставља потрага за Рашком Милутиновићем (70), несталим у среду нешто после 11 сати када се потопила скела на којој је био са још тројицом мештана.
Повезане вести
ДРАМА НА ЗАПАДНОЈ МОРАВИ: Преврнула се скела, у реку упало пет људи, једна особа нестала!
У СЕЛУ Селиште код Трстеника прврнула се скела на Западној Морави, а петоро људи било је на њој.
13. 01. 2021. у 12:31
Најновије из рубрике
ТРИ ОСОБЕ ПОВРЕЂЕНЕ У САОБРАЋАЈНОЈ НЕЗГОДИ: Укаж у Булевару војводе Путника
НА кружном току у Булевару војводе Путника дошло је до саобраћајне незгоде у којој су повређене три особе.
28. 03. 2026. у 15:46
ПРИТВОРЕН ПИРОМАН СА ВРАЧАРА: Подметнуо пожар у кафићу
ЗБОГ подметања пожара у угоститељском објекту у Његошевој улици, београдска полиција лишила је слободе младића К.Р. (22). Инцидент, који је узнемирио станаре Врачара, догодио се у ноћи 23. марта, а брза истрага довела је до идентификације осумњиченог.
28. 03. 2026. у 12:42
ВАТРОГАСЦИ СПАСИЛИ ДВЕ ОСОБЕ ИЗ ПОЖАРА: Електрична пећ изазвала стихију у стану - Драма у Крушевцу
ВАТРОГАСЦИ- спасиоци из Крушевца спасили су јутрос две особе из пожара који је букнуо око 9 сати у стану у Улици Ломницке борбе у центру овог града.
28. 03. 2026. у 12:21
МЛАДИЋ (29) НОЖЕМ ИСКАСАПИО ДВОЈИЦУ СТАРИЈИХ МУШКАРАЦА: Ужас у Новом Пазару - Боре им се за живот
МЛАДИЋ Е. С, стар 29 година, нанео је протекле ноћи у Новом Пазару убодне ране у пределу груди и стомака двојици других мушкараца старих 37 и 43 године.
28. 03. 2026. у 11:38
ИСТРАГА СМРТИ ДЕВОЈКЕ НА ФАКУЛТЕТУ: Декан Синани саслушан у МУП-у поводом смрти студенткиње Милице Живковић
ДЕКАН Филозофског факултета Данијел Синани саслушан је у петак у Министарству унутрашњих послова где је био позван поводом смрти 25-годишње девојке која је, како се сумња, скочила са петог спрата тог факултета.
28. 03. 2026. у 07:26
Коментари (0)