ИЗ ВОЗИЛА УЗЕО 22.000 ЕВРА: У Новом Саду ухапшен мушкарац (49), осумњичен за више тешких крађа

Љ.П.

15. 01. 2021. у 12:34

НОВОСАДСКА полиција ухапсила је З.Н. (49) из тог града због постојања основа сумње да је починио више кривичних дела тешка крађа.

ИЗ ВОЗИЛА УЗЕО 22.000 ЕВРА: У Новом Саду ухапшен мушкарац (49), осумњичен за више тешких крађа

Фото: Д.Н.

Он се сумњичи да је између осталог, 6. августа прошле године, разбио стакло на аутомобилу четрдесетпетогодишњег Новосађанина и украо из возила торбицу са око 22. 000 евра.

Осумњиченом З. Н. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, у Основно јавно тужилаштво у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

САСТАНЦИ РУШЕ ИЛИ ГРАДЕ КОМПАНИЈУ: Како управљање конфликтима утиче на продуктивност тима