ОДРЕЂЕН ПРИТВОР МИКИ АЛЕКСИЋУ: Ево колико дана ће провести иза решетака
НАСТАВНИК глуме Мирослав Мика Алексић саслушан је данас пред Вишим јавним тужилаштвом након чега му је одређен притвор.
Фото: Youtube/Принтскрин
Осумњичени се терети, у периоду од 2008. до 2020. године, за извршење 8 кривичних дела Силовања из члана 178 Кривичног закона и 7 кривичних дела Недозвољене полне радње из на штету 6 оштећених, од којих је једна малолетна, према осталим остећенима су радње извршења предузете и док су биле малолетне и након пунолетства.
Приликом саслушања осумњичени је негирао извршење кривичних дела која му се стављају на терет.
Алексићу је одређен притвор до 30 дана да не би утицао на сведоке, поновио дело и због узнемирења јавности.
Ускоро опширније
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (1)