ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА ЕКСПЛОЗИЈЕ! Бачена бомба на кафић у Добрачиној, гелери изрешетали аутомобиле (ФОТО/ВИДЕО)

С. Б. М.

21. 01. 2021. у 09:07

ЕКСПЛОЗИВНА направа бачена је јутрос око 5.40 часова у кафић у Добрачиној 59Б.

ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА ЕКСПЛОЗИЈЕ! Бачена бомба на кафић у Добрачиној, гелери изрешетали аутомобиле (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Милена Анђела

Уништена је фасада, два аутомобила, која су била паркирана испред локала, а екипе полиције су и даље на терену.

Гелер је погодио резервоар једног од паркираних возила, па су ту и ватрогасне екипе у случају нове експлозије. Ова улица затворена је на делу ка Дунавској.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)