ЈУТКА У ЗАТВОРУ: Бивши челник општине Брус се јавио на издржавање затворске казне!

Новости онлајн

25. 01. 2021. у 09:48

МИЛУТИН Јеличић Јутка, бивши председник општине Брус, који је осуђен на три месеца затвора због недозвољених полних радњи над секретарицом Маријом Лукић јавио се на издржавање казне.

ЈУТКА У ЗАТВОРУ: Бивши челник општине Брус се јавио на издржавање затворске казне!

Фото: С. Бабовић

Јеличић ће затворске дане провести у КПЗ Ћуприја, а информацију да се јавио у затвор кратко су нам потврдили из Управе за извршење кривичних санкција.

Подсетимо, Јеличић је покушао да одложи издржавање казне затвора на коју је требало са се јави 21. јануара. У децембру уложио је молбу за одлагање коју је Основни суд у Брусу одбио.

Седам дана пред почетак казне он је уложио жалбу на ово решење, коју је одбио и суд у Крушевцу као неосновану.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УДАРНО: Медији преносе - Трамп затвара кључну НАТО базу на Балкану

УДАРНО: Медији преносе - Трамп затвара кључну НАТО базу на Балкану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп затвориће базу у Александруполису у Грчкој која се користи за испоруке оружја и технике Украјини и Источној Европи, пише лист „Демократија“.

24. 02. 2025. у 15:23

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (2)

НЕВЕРОВАТНА ПОНУДА ПО СЈАЈНИМ ЦЕНАМА