УХАПШЕН МЛАДИЋ ИЗ ЗЕМУНА: Пронађена два пиштоља и опојне дроге

28. 01. 2021. у 20:53

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, по налогу Вишег суда у Београду, ухапсили су С. И. (26).

УХАПШЕН МЛАДИЋ ИЗ ЗЕМУНА: Пронађена два пиштоља и опојне дроге

Фото: Depositphotos

Младић је ухапшен због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћено држање опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

Полиција је претресом куће осумњиченог у Земуну пронашла два пиштоља са припадајућим оквиром и муницијом од којих је један са пригушивачем, кесу и пластичну кутију са мањом количином амфетамина и кесу са мањом количином марихуане.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен Трећем основном јавном тужилаштву у Београду.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

ЗА ЦЕЦУ ОПЕТ - ШИПАК! Зашто јој ни ове године не дају Ушће 3? Терминчић звани Видовдан - да се неко смилује