ЛУКАСА ОПЕТ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Певач возио 113 на сат где је ограничење 80!
ПЕВАЧА Александара Вуксановића, званог Аца Лукас, наводно је синоћ зауставила полиција око 23.45 на ауто-путу у висини Аутокоманде у Београду, пошто је возио пребрзо.
Фото архива
Према писању медија, након заустављања утврђено је да је возилом управљао естрадни уметник.
- Аци Лукасу синоћ је измерена брзина кретања од 113 километара на час, на путу где је дозвољено 80 километара на час. Полиција је направила записник за прекшај, али других прекршаја није било - каже извор из истраге.
Препоручујемо
АЦА ЛУКАС ЖЕСТОКО КАЖЊЕН! Ево колико ће певач морати да плати због вожње у пијаном стању
25. 01. 2021. у 15:27
ЧЕКА СЕ ИЗВЕШТАЈ ПОЛИЦИЈЕ: Тужилаштво се огласило након што се Чеда Јовановић није појавио на саслушању
29. 01. 2021. у 08:57 >> 15:54
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (3)