ЈЕДАН МЕТАК БИО КОБАН: Тужилаштво подигло оптужницу за убиство Боривоја Симовића

С. Ј. М.

30. 01. 2021. у 10:40

ВИШЕ тужилаштво у Београду подигло је оптужницу против тројице навијача Црвене звезде Игора Вревића (31), Милоша Мишљена (36) и Александра Николића (31), због тешког убиства Боривоја Симовића (30) у саизвршилаштву.

ЈЕДАН МЕТАК БИО КОБАН: Тужилаштво подигло оптужницу за убиство Боривоја Симовића

Фото Д. Миловановић

Она је недавно послата у Виши суд на потврђивање.

Како сазнајемо, ова тројка је оптужена и за насилничко понашање, због учествовања у тучи крајем јуна у београдском насељу Сењак, а која је претходила Симовићевом убиству. У неком тренутку током сукоба две завађене групе, запуцали су из пиштоља, а један метак после рикошета погодио је Симовића у леђа. Том приликом метак је прошао право кроз срце и усмртио га. Након тога Боривоје је пао, а сви су се разбежали. Крај њега је остао само пријатељ Дамир В. које га је убацио у аутомобил и одвезао до болнице.

Према нашим информацијама, неколико дана раније Вревић, Мишљен и Николић су претукли Симовићевог доброг пријатеља. Претпоставља се да су се те вечери две групе младића управо окупили како би разрешили сукоб, међутим, расправа је ескалирала и завршила се Симовићевим убиством.

Тројица осумњичених предала су се полицији месец дана касније, а на саслушању су се бранили ћутањем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине

ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине

СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.

13. 11. 2025. у 15:48

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.

13. 11. 2025. у 18:15

Коментари (0)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност