ПАО КРИМИНАЛНИ ДУО ИЗ АРАНЂЕЛОВЦА: Упадали у куће, отимали женама накит и торбе

01. 02. 2021. у 10:01

У УСПЕШНОЈ акцији аранђеловачке полиције ухапшени су М. Ј. (22) и М. М. (36) из овог града. Њих двојица се сумњиче за десетак пљачки које су протеклих месеци узнемириле грађане.

ПАО КРИМИНАЛНИ ДУО ИЗ АРАНЂЕЛОВЦА: Упадали у куће, отимали женама накит и торбе

Фото: Н. Кочовић

Двојац је женама отимао торбе, накит, а неколико Аранђеловчанки је и лакше повређено приликом напада дрских разбојника, пише У центар. Да ствар буде гора „оперисали“ су у Жућином паркићу прекопута Основне школе „Милан Илић -Чича“.

М. Ј. и М. М. се сумњиче и за провалу и пљачку укупно 12 кућа на територији града и околних насеља. Управо су у полицијској акцији и ухваћени док су бежали кроз терасу једне од кућа која је опљачкана.

Реч је о повратницима и иза себе већ имају затворске казне.

Одређено им је полицијско задржавање и биће спроведени у Основно јавно тужилаштво ради даље истраге.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња

ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња

СУПРОСТАВЉАЊЕ руској агресији, некада једна од кључних тачака Националне одбрамбене стратегије из 2022. године током администрације Џозефа Бајдена, три године касније више није међу најважнијим приоритетима Сједињених Америчких Држава.

01. 04. 2025. у 12:17

Коментари (0)

КРАЉ КОНАЧНО ПРОГОВОРИО: Леброн открио зашто воли да игра са Луком Дончићем